ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кам’янець-Подільський і Хмельницький – хто і скільки офіційно заробив на туристах

Економіка 4633
Кам
Кам'янець-Подільський офіційно заробив вдвічі більше, аніж Хмельницький. Фото: у фотоколажі використане фото Ірини Пустиннікової

У міських радах повідомили скільки коштів туристичного збору надійшло до казни за 9 місяців.

За даними Кам’янець-Подільської міської ради, із січня по вересень 2019 року до місцевого бюджету надійшло понад 670 тисяч гривень туристичного збору.

"Починаючи з першого січня цього року, туристичний збір на території міста становить 16, 69 грн на одну людину за одну добу. Загалом, до бюджету Кам’янця за 9 місяців цього року надійшло 671, 9 тисяч гривень туристичного збору. Більшість цих коштів сплатили юридичні особи. Від них надійшло 480,7 тис. грн. Надходження від фізичних осіб становлять лише 191,2 тисячі гривень", - повідомили у міськраді.

Хмельницький заробив на «офіційних» туристах у два рази менше. За словами начальника фінансового управління Хмельницької міської ради Сергія Ямчука, до бюджету обласного центру, за дев’ять місяців цього року, надійшло понад 311 тисяч гривень.

Варто зазначити, що туристичний збір — це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському відновлюють комплекс оборонних споруд
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую