ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Місто Хмельницький за квітень недоотримало близько 45 мільйонів гривень до бюджету

Економіка 1411
Через карантин місто недоотримує кошти до бюджету
Через карантин місто недоотримує кошти до бюджету. Фото: pixabay.com

Таку недостачу нарахували через карантин.

Сьогодні, 29 квітня, у Хмельницькому відбулась позачергова сесія міської ради. Як повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час брифінгу, головне питання, яке розглядали — внесення змін до бюджету 2020 року.

«За квітень місто недоотримало 40-45 мільйонів гривень доходів в базовий бюджет, який ми ухвалювали в середині грудня минулого року. Попри це, ми виділили кошти на медичну і не тільки сфери. Зокрема, 200 тисяч гривень на ремонт станції швидкої допомоги, яка базується у міській лікарні. 360 тисяч гривень на придбання низькотемпературної морозильної камери для якісніших досліджень обласного лабораторного центру. Ця камера може зберігати біологічні зразки при температурі -70», - зазначив міський голова.

Окрім того, 421 тисячу гривень виділили на компресорну установку для роботи дихальних апаратів і 310 тисяч гривень на кисневі концентратори для інфекційної лікарні. Міський голова каже, що це свого роду прототипна киснева станція, яка забезпечить киснем цілий корпус інфекційної лікарні.

«У міській лікарні також завершуємо ремонт кисневої станції.Так само вона буде обладнана у корпусі міської лікарні й знадобиться у разі збільшення хворих», - додав Олександр Симчишин.

Також на сесії внесли зміни до бюджету не пов’язані із поширенням коронавірусу. Зокрема, місто отримало кошти від міжнародної корпорації НЕФКО, які передбачали для підприємства "Хмельницькводоканал" на реконструкцію трьох найбільших каналізаційних насосних станцій. Йдеться про 15 мільйонів 700 тисяч гривень. Крім того, перенаправили кошти з одного і великих будівництв на НВО№1. Поки там немає учнів, то планують добудувати їдальню та перехід до нового корпусу.

Читайте також: На Хмельниччині за кредитні кошти ремонтуватимуть дороги державного значення
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую