ye-logo.v1.2

«Хмельницькгаз Збут» підозрюють у завищенні тарифів на газ

Економіка 1920
Антимонопольники вважають, що з листопада 2020 року до січня 2021-го тарифи на газ кількох компаній були вищими, ніж у конкурентів
Антимонопольники вважають, що з листопада 2020 року до січня 2021-го тарифи на газ кількох компаній були вищими, ніж у конкурентів. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Представники Антимонопольного комітету відкрили справу щодо зловживання монопольним становищем чотирма газопостачальними компаніями.

Працівники Південно-Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочали розгляд справ щодо чотирьох газопостачальних компаній. Їх підозрюють у завищенні тарифів на блакитне паливо для населення. Серед фігурантів розслідування також є ТОВ «Хмельницькгаз Збут». Про це повідомила пресслужба територіального відділення Антимонопольного комітету.

За її інформацією, у зловживанні монопольним становищем підозрюють чотири компанії. А саме: товариства з обмеженою відповідальністю «Хмельницькгаз Збут», «Вінницягаз Збут» і «Чернівцігаз Збут», а також державне підприємство «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу», що діє у Тернопільській області.

Працівники відділення Антимонопольного комітету встановили, що з листопада 2020 року до січня 2021-го тарифи цих підприємств на газ для потреб населення були значно вищими, ніж у їх конкурентів. Тому щодо цих фактів розпочато розгляд справ.

«Оскільки є підстави вважати, що споживачі сплачували за природний газ за завищеними цінами, ми проведемо ґрунтовне дослідження і дамо відповідну оцінку діям газопостачальних підприємств», — зазначив голова Південно-Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олег Федорчук.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Антимонопольний комітет України оштрафував АТ «Хмельницькгаз» на понад 16 мільйонів гривень за зловживання монопольним становищем. Під такі санкції загалом потрапило 18 облгазів країни, які входять до групи Регіональної газової компанії. Причиною накладення штрафів стало надання компаніями неконкурентної переваги певним виробникам газових лічильників.

Читайте також: Як змінити постачальника газу: хмельничанин ділиться досвідом

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую