ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Шепетівці передбачили 1,2 мільйона гривень на проєкти громадського бюджету

Економіка 745
На реалізацію проєктів громадського бюджету передбачили 1,2 мільйона гривень
На реалізацію проєктів громадського бюджету передбачили 1,2 мільйона гривень. Фото: Дмитра Шпака

Заявки приймають від завтра, 1 квітня.

У Шепетівській міській територіальній громаді пояснюють, що авторами проєкту можуть бути жителі міста Шепетівка, сіл Плесна, Пліщин і Жилинці. Кожен, хто планує повадати свій проєкт, має підготувати документ за відповідним напрямком — дорожньо-транспортна інфраструктура, енергозбереження,  комунальне господарство,  культура та туризм,  навколишнє середовище, освіта,  соціальний захист, спорт,  телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології.

За словами заступника міського голови Віталія Янушевського, заявки приймаються від 1 квітня і протягом 60 календарних днів.

«Усі заявки треба розміщувати в електронній системі для голосування, де кожен може подати необмежену кількість проєктів, але проголосувати - лише один раз. Після закінчення терміну прийому проєктів, комісія, яка складатиметься з дев’яти осіб, визначить переможців. Потім їх (проєкти-переможці - авт.) мають затвердити депутати Шепетіської міської ради. Ми розраховуємо, що проєкти будуть важливі для громади і не перевищуватимуть суму 600 тисяч гривень», — каже Віталій Янушевський.

За його словами голосування за проєкти триватиме протягом 16 календарних днів з 15 вересня до 30 вересня.

Цього року, на реалізацію проєктів громадського бюджету міська рада передбачила 1 мільйон 200 тисяч гривень, а на наступний — 1,3 мільйона гривень.

«Кошти на реалізацію проєктів в рамках громадського бюджету ми виділили для того, щоб долучити громадськість до розподілу коштів бюджету і до розвитку нашої громади. Ми хочемо налагоджувати і підтримувати діалог з усіма жителями громади і спільно її розвивати», — каже Віталій Янушевський. 

Читайте також: Як у Хмельницькому розв’язати проблему з паркуванням авто: результати опитування  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую