ye-logo.v1.2

Фермер збирається придбати будівлю школи на Хмельниччині, вартістю понад мільйон гривень

Економіка 2509
Школа, яку продають, перебуває в задовільному стані
Школа, яку продають, перебуває в задовільному стані. Фото: prozorro.sale

На торги прийшли двоє учасників.

Новодунаєвецька селищна рада Кам’янець-Подільського району провела торги з продажу будівлі колишньої школи. Переможцем аукціону виявився фермер Віталій Макалюк. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Раніше сайт “Є” писав, що на продаж виставили будівлю школи загальною площею 1438,6 квадратних метра, котельню без обладнання загальною площею 155,9 квадратних метра, майстерню площею 69,3 квадратних метра та вбиральню.

Всі споруди розташовані у селі Малий Карабчіїв. Сама будівля школи - 1994 року будівництва та перебуває у задовільному стані.

На аукціон прийшли двоє учасників: Загорудько Сергій Іванович та Макалюк Віталій Васильович. Пропозиція першого за будівлю школи склала 1,21 мільйона гривень, а другого - 1,23 мільйона гривень.

Тож переможець торгів - фермер, засновник фермерського господарства “Макалюк”, яке займається вирощуванням озимої пшениці, озимого ріпаку, соняшнику, сої, кукурудзи, ярого ячменю.

Земельна ділянка під будівлею школи не є предметом продажу, тож новий власник будівлі повинен буде укласти договір оренди. Також це майно на даний момент не має орендарів.

Угода буде підписана після того, як переможець торгів повністю сплатить суму.

Раніше сайт “Є” писав, що на Хмельниччині продали будівлю дитячого садка за 26 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую