ye-logo.v1.2

Ціну зменшили вдвічі: протезний завод у Хмельницькому знову виставили на аукціон за 24 мільйони

Економіка 1251
Це перше протезне підприємство, яке Фонд державного майна України виставив на приватизацію
Це перше протезне підприємство, яке Фонд державного майна України виставив на приватизацію. Фото: з архіву редакції

Перші торги, які були призначені на 18 жовтня, не відбулися.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях оголосило повторні торги з продажу єдиного майнового комплексу Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Нові торги пройдуть 26 жовтня. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Нагадаємо, це перше протезне підприємство, яке Фонд державного майна України виставив на приватизацію. Раніше у Фонді розтлумачили, чому продаж такого підприємства не варто сприймати як «зраду». За умовами торгів, приватний інвестор, який придбає цей майновий комплекс, продовжить виробництво протезів і має докласти зусиль, щоб збільшилися обсяги виробництва та реалізації товарів.

Разом з тим, до керівництва Фонду державного майна України та Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях звернувся міський голова Хмельницького Олександр Симчишин з проханням розглянути можливість передати Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство в комунальну власність.

За даними Фонду держмайна, на підприємстві працює 47 осіб. Основним видом діяльності є виготовлення стоматологічних інструментів і матеріалів.

За останні три роки підприємство продало виготовленої продукції на суму 81 мільйон гривень, зокрема, протезно-ортопедичні вироби, ортопедичне взуття, а також ремонт допоміжних засобів реабілітації.

На підприємстві немає простроченої кредиторської заборгованості, але є поточна заборгованість за товари на суму 4,1 мільйона гривень. При цьому дебіторська заборгованість, тобто гроші, які винні підприємству, вища - понад сім мільйонів гривень.

Підприємство має у власності будівлю з надбудовою стаціонару первинного, складного протезування та реабілітації площею понад 2500 квадратних метрів, а також господарську будівлю із реабілітаційним відділенням стаціонару. Крім того, у власності підприємства є шість автівок.

Це вже другі торги. Перші не відбулись 18 жовтня. Якщо під час перших торгів стартова вартість підприємства була понад 49 мільйонів гривень, то тепер стартова вартість зменшилась до 24 мільйонів 730 тисяч гривень. Гарантійний внесок для участі в торгах становить майже п'ять мільйонів гривень.

Новий аукціон відбудеться 26 жовтня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую