ye-logo.v1.2

Понад 22 мільйона гривень пропонують за будівлю кінотеатру у Шепетівці

Економіка 1142
За будівлю кінотатру запропонували понад 22 мільйона гривень
За будівлю кінотатру запропонували понад 22 мільйона гривень. Фото: prozorro.sale

Переможець торгів не зобов'язаний відновлювати роботу кінотеатру

Шепетівська міська рада провела чергові торги на продаж будівлі міського центру культури та дозвілля імені Островського. За будівлю пропонують понад 22 мільйони гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про продаж будівлі міського центру культури та дозвілля загальною площею 1826,80 квадратний метрів, що знаходиться по вулиці Героїв Небесної Сотні, 50. Будівля зведена у 1965 році.

Колись в цій будівлі був розташований найбільший у місті кінотеатр, який мав два зали — червоний та блакитний, розраховані на однакову кількість глядачів — по 409 осіб.

Це вже не перша спроба продати будівлю. Раніше сайт “Є" ye.ua” писав, що перше рішення було прийняте в 2018 році. Тоді кінотеатр та земельну ділянку пло­щею 2173 квад­ратних мет­рів придбало ТОВ «Ви­роб­ни­че об'єд­нання «КМЗ» із Ки­єва. Вар­тість об'єк­та про­да­жу склала 3 міль­йони 371 ти­ся­ча 400 гри­вень.

За даними ЗМІ, у 2019 році суд розірвав угоду про купівлю будівлі кінотеатру та повернув її до власності міськради.
Нова спроба була у липні 2023 року. Тоді на прийшли 16 учасників. Понад 23 мільйона гривень за будівлю запропонували одразу три учасника: Зведенюк Олеся Володимирівна, ТОВ "ТД Ремарк" та ФОП Тищенко Євген Олексійович.

Останній і запропонував найвищу ціну - 23 мільйона 150 тисяч гривень. Але після завершення торгів відмовився сплачувати зазначену суму. Не підписав протокол і другий учасник. Тож міськрада проводить нові торги

Тепер у аукціоні взяли участь десять фірм та підприємців, у тому числі ТОВ "ТД Ремарк", яке вже відмовлялось платити суму, яку пропонували на торгах.

Переможцем торгів стала ФОП Ситник Валентина Михайлівна, яка запропонувала 22 мільйона 3 тисячі 105 гривень. Друга пропозиція у ТОВ “БК “Енкі” Андрія Данильченка та Миколи Кирилюка, які запропонували на 101 гривню менше за переможця.

Варто зазначити, що під час минулого аукціону, за умовами, переможець мав виконати капітальний ремонт споруди і відновити роботу кінотеатру протягом двох років з моменту підписання договору купівлі-продажу. Крім того, поряд з будівлею кінотеатру майбутній власник мав організувати паркінг та схему дорожнього руху. То зараз відновлення кінотеатру представники міськради вже не вимагають, які і організацію паркінгу. Для переможця є умова вкласти інвестиції в будівництво (капітальний ремонт, реконструкція або реставрація) протягом трьох років та ввести об'єкт у експлуатацію. Сума інвестицій не прописана.

Нагадаємо, що у Хмельницькій області нерідко переможці торгів відмовляються підписувати протокол та сплачувати кошти, які вони запропонували на аукціоні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую