ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Прокуратура перевіряє законність «земельних» розпоряджень Городоцької райдержадміністрації

Економіка 2634

В окремих засобах масової інформації оприлюднено повідомлення про те, що посадові особи Городоцької районної державної адміністрації «роздають родичам та знайомим» землі.

Як раніше повідомляла прокуратура Хмельницької області, за протестом прокурора Городоцького району у лютому цього року скасовано незаконне розпорядження голови Городоцької РДА про надання громадянам дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 62 га із земель резервного фонду з метою подальшої передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства на території міської ради за межами населеного пункту.
Крім того, Управлінням СБУ в області відносно голови райдержадміністрації складено та спрямовано до суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення – обмеження щодо використання службового становища, передбаченого ст.6 Закону України «Про засади запобігання та протидію корупції». За результатами розгляду протоколу судом винесено постанову про закриття справи у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.
На даний час прокуратурою Городоцького району, із залученням спеціалістів Держінспекції сільського господарства в області, проводиться перевірка за зверненням Городоцького міського голови з приводу законності прийняття райдержадміністрацією розпоряджень від 19 березня 2012 року про надання 31 громадянину дозволів на розроблення проектів землеустрою на земельні ділянки площею 2 га кожному для ведення особистого селянського господарства на території міської ради за межами населеного пункту. Вказані розпорядження стали підставою для відповідного рішення комісії з передачі в оренду та у власність земельних ділянок державної власності, засідання якої відбулось в райдержадміністрації 2 липня поточного року.Прес-служба прокуратури Хмельницької області 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую