ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Не зароблятимуть на любителях книжок

Економіка 1992

Прокуратура вимагає скасувати незаконні платні послуги у бібліотеках

Органи прокуратури Хмельниччини виявили непоодинокі факти незаконного встановлення платних послуг у бібліотеках. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області. Наприклад, у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.М. Островського безпідставно брали плату за оформлення читацького квитка, його перереєстрацію, оформлення тимчасової перепустки для роботи в читальних залах та інше.

 

У Волочиській районній бібліотеці за гроші оформляли реєстраційні документи користувача, видавали книги за «Нічним абонементом», що суперечить законодавству. Аналогічні факти виявлено прокурорами Теофіпольського та Полонського районів. На усунення цих порушень внесено документи прокурорського реагування з вимогою скасувати незаконні платні послуги.

 

Крім того, як з’ясувала прокуратура Красилівського району, завідуючі двох сільських бібліотек, аби показати видимість роботи закладу і наростити відвідуваність, дописували у формуляри читачів літературу, яку ті насправді не одержували. В окремих районах облік бібліотечного фонду ведеться абияк. Через бездіяльність бібліотечних працівників частина книг користувачами не повертаються. На ці порушення прокурори реагували внесенням подань.

 

А в Хмельницькій центральній районній бібліотеці перевіркою встановлено безпідставне «списання» понад 6 тис. гривень бюджетних коштів. Згідно з накладною, за підписом директора бібліотеки, кошти перераховано на встановлення ще торік приватним підприємцем вхідних дверей, яких немає й досі. Із вимогою повернути до бюджету кошти прокуратура району внесла в райдержадміністрацію подання.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую