ye-logo.v1.2

Хмельниччина має власний довідник символів

Історія 3370
Довідник «Символіка Хмельницької області»
Довідник «Символіка Хмельницької області». Фото: heraldry.com.ua/

Видання вміщує історії територіальної, міської та сільської геральдики області.

Нещодавно вийшов друком довідник «Символіка Хмельницької області». На 128 сторінках описані історії територіальної, міської та сільської геральдики на території сучасної Хмельницької області в період з XVII століття до наших днів.

«Упорядники довідника - Валерій Напиткін (м.Хмельницький), автор книги «Геральдика Хмельниччини» та сайту «Українська геральдика», Костянтин Богатов (м.Кишинів), член комісії з питань геральдики при Президентові Республіки Молдова. Науковий редактор видання - Андрій Богданович Гречило, доктор історичних наук, провідний науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства ім.М.С.Грушевського НАН України, Львівське відділення, голова Українського геральдичного товариства», - зазначають на сайті «Українська геральдика»

У довіднику наведено описи та зображення абсолютно всіх відомих на теренах Хмельниччини гербів та прапорів – як історичних, так і сучасних. Також зазначені методичні рекомендації створення гербів та прапорів, перелік рішень органів влади та використаної літератури.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую