ye-logo.v1.2
16 Липня, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 1 лютого

Юна МІТРАШКО Історія 587
Яким був цей день в історії краю
Яким був цей день в історії краю. Фото: vesti.dp.ua

Від давнини до сьогодення про людей та події.

1 лютого 1988 року у Кам’янці-Подільському відкрили медико-санітарну частина заводу "Електроприлад". У комплекс входили 4-поверхова поліклініка на 375 відвідувань у зміну та 5-поверховий стаціонар на 120 ліжок (неврологічне та кардіологічне відділення). Поліклініка, згідно з ухвалою міськвиконкому від 9 листопада 1987 року стала обслуговувати жителів Руських фільварків, Старого міста, Підзамча, селища цукрозаводу, Східного мікрорайону та південної частини Центрального мікрорайону - всього 20 тисяч мешканців. Стаціонар відкрили в березні 1988 року.
Зараз в корпусі поліклініки працює філія міської поліклініки №1, на третій поверх переїхало міське управління охорони здоров'я. Стаціонар згодом став міською лікарнею №2, на базі якої у вересні 2005 році створено центр медико-соціальної реабілітації пенсіонерів та інвалідів війни й праці зі спеціальним відділенням для їх тимчасового перебування.

З 1 лютого 2002 року збройні сили України взяли на озброєння автоматичну гармату (30 мм) та два танкових кулемети (12,7 і 7,62 мм), розроблених і виготовлених у Кам’янці-Подільському на заводі точної механіки.
Державне підприємство Науково-технічний комплекс "Завод точної механіки" створено в 1996 році в Кам’янець-Подільському, як спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва артилерійського – стрілецького озброєння. Підприємство позиціонує себе, як виробник аналогів радянських зразків зброї і є єдиним заводом в Україні, де виготовляється артилерійсько-стрілецька зброя калібром до 30 міліметрів – українські автоматичні гармати калібру 30 мм ЗТМ-1 призначені для боротьби з легкоброньованої бронетехнікою, знищення живої сили противника і повітряних цілей.

У 2006 році, 1 лютого, Хмельниччину відвідав Голова Верховної Ради України Володимир Литвин. Він взяв участь у пленарному засіданні сесії Хмельницької обласної ради, на якому було розглянуто і затверджено обласний бюджет на 2006 рік.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео