ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 7 лютого

Юна МІТРАШКО Історія 613
Події історії краю
Події історії краю. Фото: vesti.dp.ua

Від давнини до сьогодення про людей та події.

7 лютого 1856 року, село Нетішин було продано з публічного торгу в Санкт-Петербурзі графині Наталії Павлівні Зубовій.Про період, коли селом володіла графиня, відомо небагато.

Та всеж з праць ераєзнавців відомо, що разом з Нетішином вона купила ще декілька сусідніх сіл та маєток у селі Кривин. А от чи нова власниця хоч раз приїжджала у свої володіння невідомо. Придбані землі графиня Зубова віддавала в управління різним особам, так званим «повіреним», надаючи їм широких повноважень у керівництві.

У регіоні в цей час провадилося сільське господарство, ремесла та промисли. Вирощувалися зернові, гречка, просо, овес тощо. Розвивалися скотарство та птахівницгво. У маєтку знаходилися столярня, бондарня та кузня.

 

Під час виконання службового обов'язку в зоні проведення АТО отримав смертельне поранення Олександр Кшевіцький. Лікарі намагались врятувати Олександра, однак не змогли. 7 лютого 2016 року він помер у шпиталі міста Сєвєродонецьк.

Олександр Кшевіцький народився в селі Радісне Красилівського району, з червня 2015 року брав участь в АТО у званні старшого солдата 24-ї окремої механізованої бригади.

На фасаді Радісненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на честь вшанування пам’яті колишнього випускника навчального закладу встановлено меморіальну дошку.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую