ye-logo.v1.2
13 Листопада, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 29 травня

Юна МІТРАШКО Історія 999
Минулого року цього дня в Райківцях зацвіло тюльпанове дерево
Минулого року цього дня в Райківцях зацвіло тюльпанове дерево. Фото: з архіву

Про події краю, які стали історією.

У 1969 році цього дня було засновано Кам’янець-Подільську районну дитячу музичну школу. Заняття у ній розпочались 1 вересня. цьогож року. Першим директором школи був Віктор Пасєка, згодом заступник начальника Хмельницького обласного управління культури, пізніше — диригент симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії.

29 травня 2011 року у Хмельницькому студенти влаштували флешмоб, який ледь не закінчився затриманням активістів. «Освіта — не привілей» - cаме такий напис з конспектів та підручників студенти виклали у холі Хмельницького Національного університету. Флешмоб тривав менше десяти хвилин. Охорона університету назвала дії студентів не законними і вимагала пояснень від активістів, при цьому погрожуючи викликати міліцію.

29 травня у 2012 році один з центральних каналів повідомив, що є докази існування на Хмельниччині чупакабри. В повідомленні йшлося, що на Хмельниччині, в селі Рахнівка місцевий житель знайшов скелет лисочупакабри. Місцеві ветеринари, яких запросили просто на місце знахідки спершу, у загадковій істоті упізнали усе-таки собаку, проте пізніше версії змінювали одна одну. У пошуках істини звернулись до Подільського аграрно-технічного університету. Науковці, висунули свою версію.

Минулого року 29 травня в селі Райківці в Хмельницькому районі зацвіло одне з найстаріших тюльпанових дерев УкраїниЗа переказами місцевих його посадив відомий масон та ілюмінат Тадеуш Грабянка, який починав свої перші алхімічні досліди саме в невеличкому подільському селі на Хмельниччині.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую