ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 17 жовтня

Юна МІТРАШКО Історія 644
17 жовтня в історії Хмельниччини
17 жовтня в історії Хмельниччини. Фото: newsdaily.org.ua

Події краю, які увійшли в історію.

17 жовтня 1869 року Проскурівський повітовий суд почав видавати свідоцтва про стан маєтностей в окрузі. Так, княгиня Анна Абамелек звернулася з проханням про видачу їй свідоцтва про стан її маєтку – частини села Гринівець Лісових, яке отримала вже за тиждень. З подібним проханням звернувся і повірений поміщиці Лизогуб Кубашевський, отримавши свідоцтво про стан маєтку в селі Гречани (нині мікрорайон обласного центру). В той період землевласники звертались за свідоцтвами про стан маєтностей, готуючись до продажу своїх володінь.

У 1972 році в Кам’янці-Подільському засновано міську стоматологічну поліклініку. Цього дня сесія міськради затвердила план розвитку міста на 1973 рік, в якому зазначила, що в місті має почати діяти стоматологічна поліклініка.

17 жовтня 2017 року у зоні проведення АТО загинув Олександр Омельчук, позивний «Механ» з села Велика Боровиця Білогірського району. Військовий був солдатом 2-го батальйону 128-ї бригади. Загинув внаслідок вчиненого терористами мінометного обстрілу позицій у Жованці (смт Зайцеве).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую