ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 20 жовтня

Юна МІТРАШКО Історія 710 1
20 жовтня в історії Хмельниччини
20 жовтня в історії Хмельниччини. Фото: studway.com.ua

Від давнини до сьогодення про людей та події.

20 жовтня, 1925 року львівська газета «Діло» надрукувала враження польського посла від подорожі містами Поділля. Зокрема його потяг зупинявся на залізничній станції Шепетівки. Дипломат занотував декілька речень про враження від побаченого. У публікації йшлося: «У Шепетівці відбувається контроль паспортів, а крім того багажів. Це великий прикордонний митний вузол. Написи на залізничних стаціях українські. На бараку, призначеному для контролю багажів, видніє український і польський напис. Вся служба говорить по-українськи. Начальник стації теж урядує по-українськи. Біля стації маса фіякрів (карета примітка автора), а на самій стації – великанський рух».

20 жовтня 2012 року у Хмельницькому введений в дію новий залізничний перехід неподалік ринку «Оптовий». Будівництвом підземного переходу займалася «Укрзалізниця», на його спорудження з держбюджету було виділено 4,5 мільйона гривень. Головною метою його будівництва було створити безпечний шлях відвідувачам ринку через залізничні колії. Перехід побудували під залізницею. Він з’єднав проїзд Геологів з вулицею Будівельників. Над тунелем розмістили дві пасажирські посадкові платформи, облаштовані касами і турнікетами.

20 жовтня минулого року у Хмельницькому закривали велосезон. Любителі двоколісних зібрались у парку Чекмана і проїхалися містом. Завершили символічний велопробіг пікніком у Дендропарку.

Перед стартом заїзду влаштували невелику шоу-програму. Фото з архіву редакції.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Віталій Українець 20.10.2019 19:53

Перехід під ж/д полотном це неповноцінний проект -треба було робити автопереїзд. Через беріг річки та зьеднати Гагаріна через міст та зробити дорогу на вул.Пр.Підпілля. Базар задихаеться кожен день в транспортному колапсі-він достатньо дав прибутку за роки існування в бюджет міста ,для вирішення питання!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую