ye-logo.v1.2
15 Листопада, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 3 листопада

Юна МІТРАШКО Історія 440
Минулого року 3 листопада у Хмельницькому відбулась молитовна хода
Минулого року 3 листопада у Хмельницькому відбулась молитовна хода. Фото: Хмельницької ОДА

Від давнини до сьогодення про людей та події.

3 листопада 1861 року в Камянці-Подільському освятили церкву Покрови Пресвятої Богородиці. Кам'яна Покровська церква замінила дерев'яну. У 1672 році перед самим захопленням Поділля османськими військами, з дозволу польського короля Міхала I Вишневецького (дерев’яна церква Покрови Пресвятої Богородиці була розібрана у зв’язку з ветхістю. Планам з спорудження на колишньому місці нового храму перешкодило двадцятисемирічне господарювання в місті турків. Тож нову церкву заклали лише у 1845 році.

3 листопада 1940 року місцеве видання «Шлях Жовтня» повідомляло про завершення у місті будівництва гуртожитку. У повідомленні йшлося, що його звели для працівників Шепетівського цукрового заводу. Будівля мала три поверхи і була розрахована на 300 осіб.

3 листопада 2015 року У Хмельницькому надійшло повідомлення про замінування будівлі облдержадміністрації. Про можливу вибухівку повідомили члени обласної виборчої комісії. Людей з ОДА евакуювали близько 11 години. Правоохоронці провели огляд приміщення. За допомогою спецзасобів оглянули підозрілі пакети. У результаті огляду заборонених вибухових предметів виявлено не було.

Минулого року 3 листопада у Хмельницькому відбулась молитовна хода. Нею вшанували пам’ять новітніх Героїв, що віддали своє життя у неоголошеній війні з російським агресором. На згадку про загиблих учасники ходи тримали в руках портрети наших земляків, які віддали своє життя на Сході. Молитовна хода пройшла від пам'ятника Героям Небесної сотні, до Костелу Христа Царя Всесвіту, що на Проспекті Миру.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую