ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Цей день в історії Хмельниччини: 1 грудня

Юна МІТРАШКО Історія 320
У 2013 році в перший день зими на площі в Хмельницькому зібрався багатотисячний мітинг на підтримку Євромайдану
У 2013 році в перший день зими на площі в Хмельницькому зібрався багатотисячний мітинг на підтримку Євромайдану. Фото: з архіву

Події краю, які увійшли в історію.

Після приходу до влади більшовиків у 1920 році, вони поставили за мету сформувати кадри спеціалістів сільськогосподарської галузі, які мали реалізувати плани перебудови суспільства. Повною мірою це стосується Поділля, яке традиційно було аграрним регіоном. Тут на початку 20-х років розпочали свою роботу декілька технікумів сільськогосподарського профілю. Зокрема 1 грудня 1922 року було створено Кам’янець-Подільський сільськогосподарський технікум імені Карла Лібкнехта. У своїй структурі технікум мав два відділи – агрономічний та сільськогосподарської технології.Цей виш проіснував недовго. У травні 1924 року його було перетворено в хімічний.

У 2003 році 1 грудня у Кам’янці-Подільському підписано угоду про співпрацю між Кам’янцем-Подільським і польським містом Ґлоґув. В угоді йшлося про співпрацю в сферах культури, туризму, освіти, промисловості, роботи з молоддю, охорони здоров’я тощо.

У 2013 році в перший день зими на площі в Хмельницькому зібрався багатотисячний мітинг на підтримку Євромайдану. Згодом частина мітингувальників, що зібралися на майдані Незалежності направилася до телерадіокомпанії «Поділля-центр». Хмельничани вимагали організувати на майдані пряму трансляцію подій з Києва. У приміщення телерадіокомпанії мітингувальників не пустили. Далі мітингарі подалися до офісу Партії Регіонів, що знаходилась навпроти облдержадміністрації, розгромили табличку. Біля офісу міліціонери стримували натиск людей.

1 грудня 2017 року в зоні проведення АТО загинув Олександр Горний з Кам'янця-Подільського. Чолові служив у 11-му зенітному ракетному полку. Трагічно загинув в районі селища Гродівка, Покровський району, що на Донеччині.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую