ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Подарунок для Лесі Українки

Культура 2694
Дмитра Скрипника
Фото: Дмитра Скрипника

«Я думаю, що сьогодні у цьому залі з нами була Леся», – так після закінчення вистави сказав заслужений діяч мистецтв, головний режисер Хмельницького академічного театру ляльок Сергій Брижань.

 І всі, хто того вечора був у театрі, з ним погодилися. Подарунком видатній поетесі до 143-ї річниці від дня народження була прекрасна режисерська і акторська робота. Провідні майстри сцени Лідія та Сергій Корницькі перенесли глядачів у Лесине дитинство, час мрій та сподівань. Безпосередні, трепетні, захоплені, по-дитячому, наївні рядки Лесиних листів до бабусі, дядька зробили заручником увесь зал, який із завмиранням стежив за дією, що відбувається на сцені. Незвичайне художнє й музичне вирішення вистави створило закінчений образ маленької дівчинки, котра в майбутньому, незважаючи на сувору долю, стала геніальною поетесою, гордою і мужньою жінкою - справжньою Українкою. Після вистави звучали вірші Лесі Українки у виконані подільської поетеси Оксани Радушинської. Музичними вітаннями долучилися до свята композитор Іван Пустовий, заслужений артист України Олександр Царук, співак Віктор Шайда, бандуристка Марина Круть. Заключним і дуже доречним акордом цього вечора став виступ фольклорного гурту «Ладовиці».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую