ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Миру бути»: у художньому музеї показують особисті рефлексії митців на війну

Культура 1540
Експоновані роботи присвячені пам
Експоновані роботи присвячені пам'яті полеглих у роки Другої світової війни героїв. Фото: зі сторінки музею у Фейсбук

До Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Хмельницькому обласному художньому музеї з 4 травня працює тематична міні-виставка.

Експоновані роботи з музейної колекції, в рамках проекту «Відкриті фонди», присвячені пам’яті полеглих у роки Другої світової війни героїв. В експозицію увійшли полотна художники-фронтовиків: Петра Ігнатьєва, Григорія Мінського, Михайла Андрійчука, Леоніда Бессараби, Віри Баринової-Кулеби, повідомляють у ХОХМ.

Кожне представлене полотно відображає особисту рефлексію митців на події війни: кровопролитні бої, втрати та щоденні подвиги героїв.

Хмельничан запрошують відвідати виставку, присвячену подіям воєнних днів, долучитися до збереження та вшанування пам’яті про героїчний подвиг українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війни.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую