ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому покажуть документальний фільм про творення світового мистецтва

Культура 1169
Стрічку покажуть в обласному художньому музеї
Стрічку покажуть в обласному художньому музеї. Фото: facebook.com/khramhohm

Стрічку покажуть в обласному художньому музеї.

Завтра, 14 жовтня, у Хмельницькому обласному художньому музеї покажуть документальний фільм «Художники малюють». Стрічка розповідатиме про сучасне мистецтво другої половини XX століття. Показ приурочений до Дня художника.

Як повідомляється на сторінці події у Facebook, стрічка «Художники малюють» - кіно-шедевр визнаного американського документаліста Еміля де Антоніо. Майже півстоліття стрічка не втрачає тематичної актуальності, адже висвітлює один з найяскравіших періодів творення світового мистецтва другої половини 20 століття.

Віллем де Кунінг, Джаспер Джонс, Енді Уорхол тільки частина зіркових інтерв’юерів – голових героїв фільму, які від першої особи розкриють перед глядачем внутрішній космос сontemporary Аrt-митця, краще за всі архівні тексти. Запрошуємо подолян саме у День художника відкрити для себе таємниці та факти творення культового мистецтва.

Захід розпочнеться о 16:00 в обласному художньому музеї, що по вулиці Проскурівській, 47. Вартість вхідного квитка — 20 гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую