ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Весняне пробудження: у Хмельницькому покажуть виставку київського фотовернісажу

Наталя ГАРМАТЮК Культура 1333
Хмельничан та гостей міста запрошують відвідати виставку VI «Київського весняного фотовернісажу»
Хмельничан та гостей міста запрошують відвідати виставку VI «Київського весняного фотовернісажу». Фото: khm.gov.ua

Всі світлини об’єднані однією темою.

У середу, 8 травня, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкриють виставки VI «Київського весняного фотовернісажу». Як повідомляють у Хмельницькій міськраді, всі світлини фотопроекту об'єднані темою весняного пробудження.

«Організатором фотопроекту «Київський весняний вернісаж» є Київська організація Національної спілки фотохудожників України (КО НСФХУ). Реалізація фотопроекту здійснюється з метою професійної і творчої демонстрації кращих здобутків українських фотомитців. Основна ідея фотопроекту – продовження традицій класичної та прийняття викликів сучасної фотографії в різноманітних стильових напрямках фотомистецтва», - зазначають у міськраді.

Фотопроект відкритий і право участі в ньому мали професійні фотохудожники та широкий загал авторів-аматорів з різних областей України. На розгляд журі були представлені світлини 50 авторів з Києва, регіонів України та закордону. За підсумками голосування 27 автори з Short List були відзначені дипломами Київської організації. Відкриття першої підсумкової виставки VI Київського весняного фотовернісажу відбулось 4 квітня у столиці, 8 травня її покажуть у Хмельницькому.

Презентація виставки відбудеться о 16.00 в приміщенні Хмельницького музею-студії фотомистецтва (вулиця Проскурівська, 56).
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую