ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

Хмельницький візьме участь у марафоні добрих справ

Афіша 1926
На благодійному концерті відбудеться флешмоб, яким хмельничани покажуть, що мають доброчинні серця
На благодійному концерті відбудеться флешмоб, яким хмельничани покажуть, що мають доброчинні серця. Фото: ru.molbuk.ua

У суботу хмельничани об'єднаються в одне велике серце та візьмуть участь в благодійному аукціоні.

13 червня в парку імені Чекмана відбудеться благодійний концерт в рамках всеукраїнської ініціативи “Марафон добрих справ”. Вилучені гроші передадуть на лікування Максима Борейка. Хмельницький — четверте місто, в якому пройде марафон. До цього доброчинні концерти були організовані у Києві, Чернігові та Черкасах. Наступне місто на черзі після Хмельницького — Миколаїв.

Як розповів організатор проекту “Марафон добрих справ” Владислав Вітер, до кінця року вони планують відвідати сотню міст України. Метою ініціативи насамперед є поширення серед людей прозорої, безкорисливої, благодійної діяльності.

“Під час концертів ми збираємо кошти, які передаємо на лікування хворим дітям. Вилучені гроші за концерт у Хмельницькому підуть на лікування чотирирічного Максима Борейка, - розповідає Владислав. - Через помилку та халатність лікарів при пологах, дитина отримала важку родову травму. Він досі не сидить, не розмовляє, не бачить. Хлопчику можуть допомогти в китайській клініці, де він має проходити реабілітацію та підсадки клітин кожні півроку. Всього на лікування Максима Борейка потрібно 140 тисяч гривень, близько 95 тисяч ми вже зібрали”.

На учасників доброчинного концерту у Хмельницькому очікують конкурси з подарунками, козацькі змагання, справжній козацький куліш. Під час дійства проходитиме благодійний аукціон “Життя ціною в лот”. Також хмельничани зможуть взяти участь у флешмобі “Сердечний ритм”. Основна ідея флешмобу — залучити якомога більше людей, щоб об'єднатися в єдине серце.

Благодійний концерт відбудеться в рамках всеукраїнської ініціативи “Марафон добрих справ” від Міжнародного БФ “Люди сильні духом”. У Хмельницькому він пройде за підтримки Управління культури та туризму Хмельницької міської ради. За словами організаторів, до проведення акції залучать діток з дитячого будинку.

Дійство відбудеться в парку імені Михайла Чекмана 13 червня. Початок о 14:00.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую