ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2020

У Кам’янці-Подільському відбудеться конкурс еко-ялинок

Афіша 1784
Поборотися за головний приз, 3 тисячі гривень, запрошують усіх кам`янчан
Поборотися за головний приз, 3 тисячі гривень, запрошують усіх кам`янчан. Фото: kam-pod.gov.ua

У такий спосіб людей закликають не спилювати живі ялинки, а створювати власними руками оригінальні новорічні дерева.

Другий міський конкурс еко-ялинок та новорічної символіки відбудеться 23 грудня. «Казкову галявину», як і минулого року, розмістять у старому місті на площі Польський ринок, що біля Ратуші.

На сайті Кам’янець-Подільської міської ради повідомили, що цьогоріч зелені еко-красуні прикрашатимуть площу не декілька годин, а декілька тижнів – до 14 січня включно.

До участі запрошують родини та сім’ї, колективи загальноосвітніх навчальних закладів, студентську молодь, підприємства та організації. Організатори наголошують, що можлива як індивідуальна, так і колективна участь.

За умовами конкурсу, новорічні символи повинні бути не менше 1,5 м і виготовлені з матеріалів, стійких до погодних умов без використання живої ялинки. Також кожен символ повинен мати в основі стержень для кріплення, діаметром не більше 4 см і висотою 10 см, який потрібно буде встановити у підготовлену організаторами основу на площі з 12.00 до 15.00 год. 23 грудня.

Журі оцінюватиме креативність, естетичність і оригінальність робіт, а ім’я переможця оголосять 23 грудня о 15.00.

Учасник, який посяде перше місце, отримає винагороду в розмірі 3 тис. грн, за друге місце – 2 тис. грн, за третє – 1 тис. грн. Окрім того усіх авторів еко-галявини нагородять дипломами та заохочувальними подарунками.

Тому в усіх охочих є рівно два тижні на розробку і створення еко-ялинки. Але зареєструватися потрібно встигнути до 22 грудня.

Реєстрація за телефоном: 067-381-82-83.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую