ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

Пригоди на Балканах. Цікаві люди в Албанії

Туризм 2168
мандрівників
Фото: мандрівників

Хмельничани Анна Думанська та Богдан Місюренко розповідають, яких людей вони зустріли в Албанії.

“По-перше, ми жили у хлопця Агні, який сам родом з Індії. Він два роки жив і працював у Києві, а зараз компанія відправила його працювати до Тирани, де він мешкає тільки місяць. Йому безкоштовно знімають квартиру в одному з найдорожчих будинків міста, зате працювати йому теж доводиться чимало, - розповідають хмельничани. - Коли ми у нього жили, він ішов на роботу в 8 ранку і приходив лише в 12 ночі. Нам його життя здавалося трохи дивним, адже цей індус не бачив нічого в своєму житті крім роботи. Але його такий спосіб життя повністю влаштовував”.
У Агні завжди є запаси приправ, які він привозить з собою з Індії, тому він пригощав мандрівників індійськими стравами з соусом масала. Хмельничани, які рік подорожували країнами Азією, теж приготували йому індійські страви. І він оцінив вміння мандрівників, сказавши, що вони володіють секретами східної кухні.
В Тирані у автостопників відбулася цікава зустріч. Одногрупниця Богдана Аня вийшла заміж за албанця і іноді буває в цій країні.


“На жаль, вона переїхала до Бельгії, але дала контакти сестри свого чоловіка, щоб ми обов'язково заїхали до неї в гості. Ми ж не хотіли турбувати сім'ю і вирішили лише зустрітися з ними і поспілкуватися, щоб більше дізнатися про життя в Албанії, - кажуть Аня та Богдан. - Так ми познайомилися з гарною гостинній сім'єю. Ортенсія і її сестра показали нам місто і красивий парк, а батьки запросили на вечерю, приготувавши спеціально для нас традиційну їжу без м'яса, тому що ми намагаємося менше їсти м'яса. А албанці їдять його у великій кількості”.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую