ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Екстрим від Раміля Зіядова: тисячі кілометрів на велосипеді у люті морози

Туризм 2081

У клубі мандрівників Хмельницького відбулася зустріч із азербайджанським мандрівником.

«У дитинстві вікно моєї кімнати виходило на Кавказькі гори. Мене завжди тягнуло туди, цікавило, а що за ними», - розповідає відомий азербайджанський веломандрівник Раміль Зіядов. -
Він зустрівся із хмельничанами, щоб розповісти про свої захоплюючі та екстремальні мандрівки, а також показати, що людина — надзвичайно сильна істота, здатна подолати надзвичайні труднощі. Голосне — вірити у власні сили.
«Коли виріс, купив велосипед і почав кататися. За один день я проїхав 60 кілометрів, потім тиждень не міг ходити, так ноги боліли. Але трохи практики і теорії, і я одразу «стартанув» у велику мандрівку, - згадує Раміль. - У перший же день дув надзвичайно сильний вітер, у велосипеда зламався багажник. Але я не міг повернутися, адже тобі б усе життя вважав себе трусом».
Ця мандрівка, під час якої Раміль проїхав через Казахстан, Узбекистан, Киргизстан, Росію та Китай, змінила чоловіка назавжди. Він ночував у наметі у сильні морози, їхав на велосипеді по дорозі, вкритій міцною кригою, долаючи заметіль та сильний вітер, зустрічався з вовками, тиждень не бачив жодної людини, «воював» з павуками та комарами... Словом, пережив численні пригоди.
«Звісно, треба бути сильним фізично, але ще важливіше — психологічно, щоб подолати усі страхи і труднощі, - каже Раміль. - У дорозі я отримав надзвичайний адреналін, кожен раз хочу все складнішу і складнішу мандрівку організувати».
Тепер мрія велотуриста — подолати на велосипеді пустелю Сахару. На запевняння людей, що це неможливо, він каже:
«Коли я виїхав взимку із дому, мені казали: «Ти нікуди не доїдеш, ти помреш в таких умовах». Але я зробив це! Якщо вірити у власні сили, можна і в космос з велосипедом полетіти».
Раміль ставиться до свого велосипеда, як до друга, з яким долає усі труднощі дороги, він називає його Степовим вітром, постійно проводить його технічний огляд, змащує усі деталі.
«Я розмовляю з ним в дорозі, кажу: «Давай, постарайся ще трохи, подолаємо ось цей підйом, а потім будемо відпочивати», - каже Раміль.
Після таких мандрівок 35-річний чоловік почав цінувати час і отримувати максимальне задоволення від життя, від кожного його прояву.
«Я можу ходити у старому одязі, мене не цікавить багатство. Час пройде, і ніхто не згадає, був ти багатим чи бідним. А от якщо ти зробиш щось важливе і впишеш своє ім'я в історію, тебе довго пам'ятатимуть», - ділиться власною філософією Раміль Зіядов.
Читайте також про зустріч у клубі мандрівників Хмельницького із Богданом Логвиненком та його розповіді про Індонезію.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую