ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському нарешті запрацював Музей мініатюр «Замки України»

Туризм 12024 1
Офіційно музей мініатюр
Офіційно музей мініатюр "Замки України" відкриють на День міста.

Щоправда офіційне відкриття відбудеться трохи згодом.

Музей мініатюр «Замки України» у Кам`янці-Подільському планували відкрити ще на початку туристичного сезону минулого року. Однак свою роботу він розпочав тільки зараз. 

Музей мінітюр - майданчик під відкритим небом площею орієнтовно 12 соток. Коли проект розпочинали, місцеві підприємці Євген Нєнашев та Олексій Смольський тоді розповідали, що у музеї будуть представлені мініатюри 16 замків України. Масштаб споруд 1:20 і кожна з чудовою деталізацією. Працювали над мініатюрами київські майстри. 

Музей мініатюр розміщений у старому місті з південної сторони будинку № 10 по вул. Старобульварній.

"Зараз музей мініатюр працює у тестовому режимі, дивимося яка кількість людей. А відкриття офіційне відбудеться на День міста Кам'янця-Подільського. До запланованого раніше ми додали нові замки і змінили проект облаштування ландшафтного дизайну. Зробили його більш насиченим і двома водоспадами додали трохи динаміки. Тому і з відкриттям трохи затягнули", - повідомив Олексій Смольський.

Музей поки що працює з 9:00 до 21:00. Ціна квитка для дорослих 40 гривень, для дітей до 12 років - 30, а діткам до 6 років - безкоштовно. До речі, записатися на екскурсію і оглянути усі замки можна на сайті музею

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую