ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

Меджибіж знову запрошує на «Ніч музеїв»

Туризм 2917
Організатори обіцяють вогняне шоу, ексклюзивні екскурсії, лялькове ілюзійно-ексцентричне шоу
Організатори обіцяють вогняне шоу, ексклюзивні екскурсії, лялькове ілюзійно-ексцентричне шоу. Фото: зі сторінки заповідника у фейсбуці

Захід у травні перенесли через негоду.

«Ніч музеїв» в Меджибізькій фортеці планували провести 18 травня, у Всесвітній День музеїв, однак через негоду перенесли. Втім, зазначає Ігор Западенко, заступник директора Державного історико-культурного заповідника «Межибіж», не зважаючи на всі примхи погоди, тоді таки відбулася ніч музеїв у форматі зустрічі представників чотирьох старовинних подільських містечок – Меджибожа, Старої Синяви, Зінькова та Бару.

Наразі ж уже визначилися з новою датою заходу та запрошують гостей на грандіозне та яскраве дійство.

Отож запланували ніч музеїв «Open Air» на 16 червня. З 18-години тут розпочнуться екскурсії, а сценічне вечірнє дійство - о 19.30. Організатори обіцяють вогняне шоу, ексклюзивні екскурсії, лялькове ілюзійно-ексцентричне шоу та багато локацій просто неба.

Читайте також: ОPEN AIR, «Епоха героїв» та «Wer Wolf VIKING» - чим дивуватиме туристів Меджибіж 2019.

Як зазначає Ігор Западенко, під час заходу організатори хочуть показати, що музей – це не лише експозиції, а надзвичайна, цікава та інтригуючи локація. Це можливість побачити зсередини роботу реставраторів, музейників та археологів, потрапити у ті місця заповідника, які, зазвичай, закриті для пересічних відвідувачів. Наприклад, підземелля палацу Сенявських.

«З самого ранку на території фортеці працюватиме ярмарок. Серед цікавинок вечірньої програми – вистава з життя Зінькова та Меджибожа, лялькове ілюзійно-ексцентричне шоу «Сни про Венецію», яке покаже академічний театр ляльок «Дивень», імпреза «Історії кохання Меджибізької фортеці», турнір за звання мужнього лицаря та право проголосити прекрасну пані Меджибізької фортеці, показові виступи і майстер-клас з трайбл денсу», - каже Ігор Западенко.

Ну і не обійдеться без забав для дітей, археологічних майстер-класів, ексклюзивних експонатів з фондів Державного історико-культурного заповідника «Межибіж», замкової юшки та куліша.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую