ye-logo.v1.2

Два тижні на колесах: байкери «Мотопробігу єдності» побували в Хмельницькому

Туризм 4218
У Хмельницькому байкери зробили зупинку на майдані Незалежності
У Хмельницькому байкери зробили зупинку на майдані Незалежності. Фото: автора

Із собою мотоциклісти привезли два прапори із побажаннями.

Вп’яте триває всеукраїнський «Мотопробіг єдності». Його учасники долають разом на мотоциклах тисячі кілометрів, аби провезти через всю Україну два прапори – державний і кримськотатарський. Цього року байкери збільшили свій маршрут. Вони проїдуть за два тижні близько п’яти тисяч кілометрів, відвідають всі обласні центри та чимало великих міст і містечок.

Харків’янин Юрій Захарченко втретє став учасником всеукраїнського мотопробігу. Говорить: емоції від таких подій неймовірні та радить кожному байкеру приєднатися до пробігу наступного року.

«Це дуже кльово і дуже патріотично. Нас єднає цей пробіг в пориві любові до України. Також я маю можливість зустрітися зі своїми друзями та познайомитися з новими. А ще, це прекрасна можливість побачити всю Україну за два тижні. Не кожному таке вдається. Тому я дуже радий, що долучився до подібного, - каже мотоцикліст. - Ми веземо з собою прапори. Вони символізують єдність України та єдність байкерів. Хлопці, які приєднувалися у своїх містах і їхали з нами шматочок маршруту, залишили на прапорах свої побажання».

У кожному населеному пункті байкери залишають на прапорах нові побажання.

Стартували екстримали кілька днів тому в Ужгороді, а фінішуватимуть першого серпня у Запоріжжі. Саме там на вежі фортеці вони традиційно встановлять національний прапор, який майорітиме до наступного року. Кримсько-татарський стяг передадуть татарській спільноті на Чонгарі.

Як розповідає координатор пробіг Микола Спірідонов, кількість учасників колони постійно змінюється. У кожному місті додаються нові учасники, водночас дехто не витримує складну та тривалу мандрівку.

До Хмельницького приїхала колона із кількох десятків мотоциклів.

«Ми залежні від погодних умов і не кожен зважиться їхати в таку далеку дорогу. Всі мотоциклісти, які беруть участь, із досвідом. Бо дорога довга і складна. Інколи з нами їдуть менш досвідчені, але недовго. Вони пробують і не витримують. Перед тим треба кілька років багато поїздити, щоб добре навчитися бути в колоні», - говорить координатор.

Байкерів «Мотопробігу єдності» хмельницькі мотоциклісти зустріли на кордоні з Чернівецькою областю. Дорогою активісти відвідали Кам’янець-Подільський, побувавши у Старому замку. Після того рушили в Хмельницький, де зробили традиційну зупинку на майдані Незалежності.

Триватиме мотопробіг два тижні.

За словами віце-президента хмельницького мотоклуба «Hot Heads MFC» Вадима Жуковського, цього року на старті пробігу в Ужгороді мотоциклістів з нашої області не було. В Хмельницькому до колони приєдналося близько десяти байкерів, які супроводжуватимуть учасників й на Вінниччині. А от чи знайдуться сміливці з Хмельниччини, які вирішать подолати весь маршрут, місцеві байкери ще не визначилися.

У Хмельницькому байкери затрималися ненадовго.

Зупинку зробили на майдані Незалежності.

Відпочивши та зробивши кілька фото на пам’ять, рушили далі на Вінничину.

Триватиме мотопробіг до першого серпня.

У кожному місті до учасників доєднуються нові байкери.

Частина мотоциклістів беруть участь у пробігу вже не вперше.

Багато байків учасників прикрашені національною символікою.

Фінішуватимуть байкери у Запоріжжі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую