ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Рада прийняла закон щодо встановлення групи інвалідності учасникам АТО

Надія СВІНЦІЦЬКА Політика 3171 1
Депутати прийняли закон, але роз'яснень по його виконанню поки не має
Депутати прийняли закон, але роз'яснень по його виконанню поки не має. Фото: rbc.ua

Відповідний законопроект у другому читанні та в цілому підтримало 281 народних депутати.

Верховна рада України прийняла закон щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції, повідомляє Укрінформ.

Відповідний законопроект у другому читанні та в цілому підтримав 281 нардеп. Так, у ході засідання Рада прийняла закон №7161 «Про внесення зміни до Закону України «Про реабілітацію інвалідів України» щодо встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції».

Законопроектом встановлено, що особам, у яких внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, отриманих під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення, які перебували безпосередньо в районах проведення АТО, ампутовані верхні та/або нижні кінцівки, або отримане ушкодження призвело до необоротної втрати частини кінцівки, або необоротної втрати іншого органу, або повної стійкої втрати органом його функцій, що мало наслідком встановлення інвалідності, група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду (безстроково) та на ступінь вище або І групи.

В центрі допомоги учасникам АТО в Хмельницькій області повідомили, що закон прийняли, а роз’яснень по його виконанню поки що не має. "Відомо єдине, що атовці-ампутанти матимуть пожитєву інвалідність і їм не прийдеться щоразу проходити перекомісію", - кажуть у центрі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята