ye-logo.v1.2
5 Квітня, 2020

У Хмельницькому змагалися майже дві сотні мушкетерів

Спорт 1575
Фото: sports.km.ua

190 юних фехтувальників від 8 до 13 років, які представляли 22 клуби і школи з 10 регіонів України, змагалися в спортзалі міської ДЮСШ №3 на Прибузькій. Хмельницький гостинно прийняв п’ятий етап Відкритого всеукраїнського турніру з фехтування на шпагах “Ліга-10-13”.

Вперше цього року федерація фехтування України та новостворена Дирекція дитячої ліги ініціювали такий захід для школярів, яких розділили на три вікові групи: 1999-2000, 2001-2002, 2003-2004 р. н. Перший тур і фінал запланували в столиці, інші — в Севастополі, Львові, Ужгороді та Хмельницькому.

До нашого обласного центру прибуло чимало відомих спортсменів у ролі тренерів, суддів, вболівальників. Під час урочистого відкриття турніру підняти державний прапор доручили місцевому фехтувальнику — майстру спорту Максиму Зозулі, призеру етапу Кубка світу серед юніорів.

Після теплих напутніх слів від чемпіонки світу 2003 року Наталії Конрад юні шпажисти на восьми фехтувальних доріжках протягом двох днів виявляли найкращих. А дійти до п’єдесталу було непросто, адже в кожній віковій групі зібрались від 25 до 45 учасників. Вигравали сильніші, а емоції проявляли всі. Найбільше чемпіонських і призових місць здобули представники Харківської і Луганської областей та міста Києва.

До вісімки найкращих потрапили й четверо хмельничан: Влада Чижевська, Валерія Лобода, Тимофій Крижанівський і Єва Мазур, котра виборола бронзову медаль.

Гарні відгуки отримали місцеві організатори турніру, серед яких активністю відзначився суддя міжнародної категорії Юрій Мазур. Тож і наступного року один із етапів дитячої ліги знову прийматиме Хмельницький.

У середині грудня по 16 кращих фехтувальників-шпажистів за рейтингом у кожній віковій групі виявлятимуть абсолютних переможців “Ліги 10-13” у Києві.

Інформує  sports.km.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую