ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Голову облради не захотіли обрати керівником Федерації футболу Хмельниччини

Спорт 3919
sportlider.km.ua
Фото: sportlider.km.ua

Натомість Івану Гончару запропонували стати почесним президентом.

На черговій конференції Хмельницької обласної федерації футболу обирали голову організації. До цього нею керував Ігор Хіблін і, як виявилося, він очолюватиме філію Федерації футболу України у нашій області й надалі.

Стати головами ХОФФ висловили бажання одразу четверо: Ігор Хіблін, голова обласної ради та президент ФК “Спортлідер+” Іван Гончар, голова ФК “Спортлідер+” Артем Глас та Вадим Федоренко, який колись уже очолював обласний осередок федерації футболу.

Здавалося б дивною висунення на пост голови обласної федерації футболу одразу двох “спортлідерців”, проте перед самим голосуванням Артем Глас та ще й Вадим Федоренко зняли свої кандидатури на користь Івана Гончара. Але такий стратегічний хід користі “свободівцю” не приніс — за Ігоря Хібліна проголосували 63 делегати, за Івана Гончара — 14.

Натомість голові Хмельницької обласної ради запропонували стати почесним президентом Хмельницької обласної федерації футболу, на що він і погодився.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую