Футбол наживо: «Гетьман» - «Рух». Рахунок 1:4

Спорт 5360

В рамках 1/16 фіналу Кубка України з футболу серед аматорів хмельницька команда грає з діючим чемпіоном країни серед любителів.

Друге протистояння хмельницького «Гетьмана» та вииниківського «Руху» з Львівської області триває в ці хвилини на спорткомплексі «Поділля».

50' Ну ось, власне, і все. Товариський матч «Гетьман» - «Рух» завершився.

"Рух" переміг з рахунком 1:4. Вітаємо команду з Винників із виходом до 1\8 фіналу Кубку України.

48' Алієва покинув поле. Хмельницькі вболівальники йому поаплодували та проскандували "Молодець!".

47' Олександр Алієв також міг щойно забити свій другий гол у матчі, але відмінно зіграв голкіпер "Гетьмана".

47' Олексій Колесников міг оформити дубль, але цього разу голкіпер "Руху" Юрій Шевчук врятував команду від голу.

41' ГОООЛЛЛ!!! Фактично перша нормальна атака хмельничан завершується тим, що Олексій Колесников влучно пробиває у дальню від голкіпера дев'ятку. Це по-справжньому гол-красень! Рахунок 1:4.

40 ГОООЛЛЛ! Кікоть Андрій отримавши пас від партнера, пробиває в один дотик із 13 метрів. Рахунок 0:4.

40' Хмельничани наче й намагаються забити гол престижу, але не можуть дійти навіть до штрафного майданчика "Руху".

34` Макар Володимир забиває, але арбітр фіксує в нього положення поза грою. Рахунок незмінний 0:3.

29' "Рух" продовжує насідати на ворота "Гетьмана", але поки без голів.

27' Фанати "Руху" вже співають відомий на увесь світ хіт "про путніна" - ла-ла-ла-ла-ла-ла

26' Розпочався 2 тайм. У цій невеликій перерві хтось відпочивав, а Олександр Алієв фотографувався з вболівальниками.

25' Арбітр, один із тренерів "Руху" дає свисток і каже: перева 5 хвилин. Значить на такий формат гри домовилися команди, адже "Руху" в цю неділю ще грати у фіналі Кубку Львівської області.

25' Алієв з 25 метрів завдає потужного удару, а голкіпер "Гетьмана" відбиває м'яч на кутовий.

24' ГОООЛЛЛ!!! Омельченко Олексій - КРАСЕНЬ! Забиває гол! Пробив з 20 метрів у саму поперечину воріт "Гетьмана". Рахунок 0:3. Схоже, він й сам не повірив у те, що м'яч опинився у воротах.

23' Цікаво, коли ж голкіпер гостей вперше продемонструє свою майстреність, бо за цей час по його воротах жодного разу хмельничани не били. В бік воріт били, але все повз.

20' Якщо "Рух" буде й надалі забивати такими темпами, то не виключено, що хтось може заспівати відомий хіт "Аргентина-Ямайка: 5:0"

17' ГОООЛ!!!! Костик Богдан пробиває з 18 метрів. Воротар "Гетьману" не дотягнувся до м'яча. Рахунок 0:2.

17' "Рух" продовжує шукати щастя на половині поля "Гетьмана", а фанати львівської команди тим часом співають пісні.

14' Костик Богдан б'є з 18 метрів... але "Гетьман" рятує стійка.

13' ГООООЛЛЛЛ!!! Алієв отримавши пас у штрафному майданчику "Гетьмана" з гострого кута пробиває у дальній від голкіпера кут.

11' Відчувається, що "Рух" грає не на повну силу.

9' Як тільки "Гетьману" вдається перейти на чужу половину поля, то хмельницькі вболівальники якось навіть іронічно пітримують команду, очевидно що рівень організації гри відбивається на ставленні до команди.

7' Олександр Алієв небезпечно пробивав з 16 метрів - поруч зі стійкою.

4' Юрій Фурта пробив з 16 метрів у дев'ятку воріт "Гетьмана", але голкіпер хмельничан врятував свою команду.

3' Ще здається, ніколи, в історії хмельницького футболу такого не було, щоб через незрозумілу поведінку "Гетьмана" офіційний домашній матч не відбувся. Але, дякувати гостям, вони погодилися провести гру.

1' Гра розпочалася. Обслуговує гру один із тренерів команди "Рух".

0' Команди нарешті виходять на поле! Тренер команди із Винників Роман Гданський розповів журналісту газети "Є", що оскільки команда-господарів не виконала своїх зобов'язань перед суддями, то на полі відбудеться товариський матч.
"Люди зібралися, ми приїхали з іншої області, не можемо ж просто розвернутися і поїхати!" - каже Роман Гданський.

0' Минуло вже 15 хвилин як мав би розпочатися матч. Гравці "Руху" присіли на лаву запасних, а гравці "Гетьмана" пішли в роздягальню. Чи буде матч - невідомо. На трибунах орієнтовно три сотні глядачів теж очікують побачити на полі футболістів.

0' Команди вже мали б грати хвилин 10. Але спочатку чекали на вихід на поле футболістів Гетьмана, а тепер чекають на арбітрів. Стадіоном точаться розмови, що арбітри не хочуть виходити на поле, бо команда-господар не покрила їм витрати за проїзд, харчування та добові, які передбаченні регламентом змагань.

0' Поки команда господарів затримується вболівальники фотографуються з Олександром Алієвим.

0' Незрозуміла затримка на полі. Гості вже чекають на вихід команди господарів, а вона ще в роздягальні. З Винників підтримати свою команду приїхало з десяток вболівальників. До речі, а матч виявляється безкоштовний. Приблизно за годину до початку матчу організатори вирішили зробити його безкоштовним, хоча раніше анонсували, що вхіб коштуватиме 30 гривень

На матч Гетьмана та Руху Максим Шацьких не приїхав, а Олександр Алієв тим часом тренується на полі.

Склад команд:

"Гетьман": 1 Любарець Вадим, 14 Семенчук Віталій, 2 Хміль Владислав, 15 Фордзюн Олександр, 7 Луговий Андрій, 10 Глущак Ярослав, 11 Балицький Андрій, 8 Сосновський Дмитро, 9 Колесников Олексій, 5 Шляховий Костянтин, 3 Шляховий Анатолій,

Тренер: Касіч Олексій

"Рух": 22 Шевчук Юрій, 20 Молоков Іван, 4 Бойко Роман, 15 Дмитрук Віталій, 6 Вільчинський Богдан, 5 Гурський Андрій, 88 Алієв Олександр, 7 Костик Богдан, 14 Панасюк Олег, 11 Фурта Юрій, 18 Омельченко Олексій

Тренер: Гданський Роман

Запасні: 1 Дяченко Олександр, 3 Романюк Віталій, 9 Макар Володимир, 12 Іванов Роман, 10 Кікоть Андрій, 21 Манорик Роман