ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому стартував чемпіонат України з важкої атлетики

Спорт 2948
Сотні спортсменів зібралися в Хмельницькому, щоб поборотися за нагороди чемпіонату України з важкої алтетики
Сотні спортсменів зібралися в Хмельницькому, щоб поборотися за нагороди чемпіонату України з важкої алтетики. Фото: З архіву редакції

Окрім нагород, важкоатлети «розіграють» ще й путівки на чемпіонат світу, який пройде в США.

Світова першість з важкої атлетики пройде в Сполучених Штатах Америки в листопаді. А з 8 по 11 вересня в Хмельницькому в спорткомплексі «Епіцентр», розташованому на вулиці Чорновола, найсильніші важкоатлети країни позмагаються за ліцензії на чемпіонат світу.   

На змагання до Хмельницького завітали понад 300 спортсменів та тренерів з 23 областей України. А серед спеціально запрошених гостей є олімпійські чемпіони Олексій Торохтій та Наталія Скакун, призери Олімпіад Ольга Коробка та Юлія Калина.
 
Між іншим, у рамках чемпіонату України 11 вересня відбудуться урочистості з приводу 120-річчя заснування важкої атлетики в Україні. На подію мають завітати титуловані ветерани важкої атлетики, зіркові спортсмени країни, представники міжнародних Федерацій важкої атлетики тощо.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую