Юнацька легкоатлетична першість: кращі особисті результати подолянок, але без нагород

Спорт 1750
Хмельничанка Анастасія Колотій на чемпіонаті Європи в Тбілісі відначилася кращим для себе результатом у сезоні. Фото: vk.com

У Тбілісі завершився перший в історії чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів, віком до 18 років.

У Грузії честь України захищали дві хмельницькі легкоатлетки. І, хоч їм не вдалося здобути медалі, результати, продемонстровані дівчатами, додають оптимізму на майбутні старти.

Тетяна Палінкаш змагалася на дистанції 2000 метрів із бар’єрами. Вже у першому ж забігу 17-річна Тетяна показала свій найкращий результат – 6 хвилин 59,24 секунди. У фіналі ж вона пробігла повільніше – 7 хвилин 5,76 секунди та посіла 14 місце.

Кращий результат у кваліфікації, ніж у фіналі, продемонструвала і Анастасія Колотій. У секторі стрибків в довжину 16-річна хмельничанка в цьому сезоні ще не додала позначку 5,9 метри. У Тбілісі їй це вдалося. Та у фіналі Анастасія стрибнула на 5,7 метри та посіла 8 місце.

Сьогодні ж у польському Бидгощі стартує юніорський чемпіонат Європи, в якому візьмуть участь вихованці подільських спортшкіл Андрій Аліксійчук та Захар Міщенко.