Спорт 2267
Поділля та Агробізнес так і не виявили переможця
Поділля та Агробізнес так і не виявили переможця. Фото: автора

Цього разу зіграли одну гру і результат був іншим.

Хмельницьке "Поділля" та волочиській "Агробізнес" в Хмельницькому зіграли черговий товариський матч. Якщо 23 січня команди провели між собою два матчі, в яких обидва рази сильнішими були футболісти "Агробізнеса", то 25 лютого вони зіграли одну гру.

Гравці обох команд знаходяться під великим фізичним навантаженням, адже готуються до офіційною футбольної весни. "Поділля" - в другій лізі, "Агробізнес" - в аматорській першості. А тому і задіяли в матчі не лише основних футболістів, а й резервістів та потенційних новачків.

Микола Темнюк (у помаранчевому), автор першого голу в матчі.

Кирило Бабак (у салатовому) грав за "Поділля" в першому таймі.

У першому таймі моментів було небагато. А голів... лише один. Наприкінці тайму відзначився Микола Темнюк з "Агробізнеса". У другому таймі склад "Поділля" значно оновився - на полі вийшли ті, хто ще вчора грали у Чернівцях. Команда ж з Волочиська міняла гравців поступово.

Футболісти намагалися діяти толерантно.

Хмельничанам вдалося відігіратися, коли в середині другого тайму забив Ян Морговський. Та більше голів у цій грі не було. Отож, 1:1.

Іноді футбол нагадував якусь боротьбу...