Хмельничанин здобув бронзу на чемпіонаті світу з кікбоксингу

Спорт 3585
Хмельничанин став бронзовим призером чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO
Хмельничанин став бронзовим призером чемпіонату світу з кікбоксингу WAKO. Фото: khm.gov.ua

Змагання проходили у Будапешті.

Хмельничанин Ярослав Сабар став бронзовим призером змагань у розділі лоу-кік та виконав звання майстра спорту України міжнародного класу. Про це повідомля прес-служба Хмельницької міської ради.

Бронзу наш земляк привіз з Будапешта, де з 6 по 11 листопада проходив чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Турнір, який тривав протягом восьми днів і у якому взяли участь понад 1600 учасників, зібрав під одним дахом делегації з 61 країни світу – від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської Республіки до Норвегії.

Що ж до команди України, то до Будапешту відправилися 35 претендентів на медалі. З них 19 повернулися з відзнаками. Серед них і хмельничанин Ярослав Сабар. Підготував спортсмена тренер Олег Луговий.

Ярослав Сабар у ваговій категорії 67 кг став бронзовим призером змагань у розділі лоу-кік.

Від України до Будапешту поїхало 35 претендентів на медалі. З них 19 повернулися з відзнаками.