Футбол. «Поділля» - «Гірник»: втрачена перемога в юнацькій першості (ФОТО)

Спорт 2788
Гірник із Новояворівська, який грав у чорній формі, вистояв під натиском Поділля. Фото: автора

У першій лізі чемпіонату України серед гравців віком до 19 років відбулися матчі другого туру.

Хмельницьке «Поділля» U-19 провело свій перший домашній матч у новому сезоні. Після поразки в Івано-Франківську з рахунком 5:0, юні хмельничани мали усі шанси реабілітуватися в грі проти «Гірник» з Новояворівська Львівської області. Але, по суті, самі винні в тому, що не змогли здолати суперника.

«Поділлю», в складі якого лише Роману Худіку виповнилося 19 років, а решта гравців на два роки молодші, вдалося забити швидкий гол. Його забив 17-річний Олександр Попадюк. Згодом хмельничани могли щонайменше двічі вразити ворота гостей, але «Гірник» врятувала поперечина.

Олександр Попадюк (№22) став автором першого голу в матчі "Поділля" проти "Гірника".

Після перерви хмельничани продовжували володіти ініціативою та створити загрозу біля воріт команди з Львівщини. Утім, у середини тайму «Гірник» заробив штрафний, і… голкіпер «Поділля» відбив м’яч перед собою, а першим на добиванні був нападник із Новояворівська. Рахунок став 1:1.

"Гірнику"  вдалося зрівняти рахунок після перерви.

Господарі поля кинулися «виривати» перемогу. За хвилин 15 отримали ще й чисельну перевагу, оскільки з поля був вилучений один із півзахисників «Гірника». Але виграти матч хмельничани не змогли – підвела реалізація моментів, а в одному з епізодів за гостей врятувала поперечина воріт.

Роман Худік, хоч і з'являється в складі "Поділля" в другій лізі ПФЛ, має право грати ще й серед 19-річних футболістів.

Отож, матч так і завершився нічиєю. У наступному турі, матч якого відбудеться 26 вересня, «Поділля» гратиме на виїзді – в Луцьку проти ФК «Адреналін».

"Гірник" зміг вивезти один бал із Хмельницького.

Хмельничани мали перевагу в матчі, довести яку до перемоги не змогли.