Нетішинська фехтувальниця здобула «бронзу» у Франції

Спорт 2010
Аліна Комащук (праворуч) здоубла бронзову медаль на етапі Кубка світу
Аліна Комащук (праворуч) здоубла бронзову медаль на етапі Кубка світу. Фото: facebook.com/fencing.ukraine/

В Орлеані відбувся етап Кубка світу.

Аліна Комащук із Нетішина завоювала бронзу на етапі Кубка світу у французькому Орлеані. Наша шаблістка в груповому раунді виграла чотири поєдинки з шести, після чого успішно пройшла кваліфікацію.

За повідомленням прес-служби Федерації фехтування України, в 1/32 фіналу Комащук здобула перемогу над французькою віце-чемпіонкою Європи Шарлоттою Лембах (15:13), далі вибила з боротьби ще одну представницю Франції Сауссен Будіаф (15:11), виграла у чинної чемпіонки світу Софії Позднякової (15:10) з Росії і виявилася сильнішою за американку Хлої Фокс-Гітомер (15: 5).

У півфіналі Аліна Комащук із рахунком 15:10 поступилася майбутній переможниці етапу Кубка світу Анні Мартон з Угорщини. Таким чином нетішинська фехтувальниця – бронзова призерка. Ще одна представниця Хмельниччини – Ольга Жовнір, посіла 84 місце.

У командних змаганнях збірна України, в складі якої виступили Аліна Комащук, Юлія Бакастова, Олена Писаренко та Олена Вороніна, посіла 10 місце.