«Збруч» переміг «Арсенал»

Спорт 2790

Волочиські футболісти в Житомирі здолали одного з лідерів аматорської першості

Матч в Житомирі проти «Арсеналу» для волочиського «Збруча» носив принциповий характер. Команді Ігоря Шишкіна, яка посідає четверте місце в своїй групі та має завдання вийти до фінальної частини турніру, необхідно було перемагати суперника, який перебував на другому рядку в «турнірці». І віце-чемпіону Хмельницької області це вдалося. Ближче до середини першого тайму гості відкрили рахунок завдяки влучному удару Олексія Колесникова, однак житомиряни відновили «статус-кво» ще до перерви. А вже в на початку другої половини матчу Олександр Чубатюк вивів «Збруч» уперед і волочиській команді вдалося зберегти переможний рахунок 2:1 до фінального свистка.
Що ж, після перемоги у Житомирі «Збруч» залишився на четвертій позиції, маючи в активі 16 очок. Однак відстань до другої сходинки, яка дає право участі у фінальній частині чемпіонату України з футболу серед аматорів, скоротилася до двох очок. Зараз на другій сходинці перебувають два клуби – «Арсенал» та «ОДЕК» з Оржіва, в яких по 18 очок. У наступному турі 10 липня «Збруч» у Волочиську прийматиме новоград-волинський «Авангард».