ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

«Формула-1» на Південному Бугу

Спорт 2665 1
Чемпіонат України з водно-моторного спорту 2009 року в ХмельницькомуЧемпіонат України з водно-моторного спорту 2009 року в ХмельницькомуЧемпіонат України з водно-моторного спорту 2009 року в ХмельницькомуЧемпіонат України з водно-моторного спорту 2009 року в ХмельницькомуЧемпіонат України з водно-моторного спорту 2009 року в Хмельницькому
Чемпіонат України з водно-моторного спорту 2009 року в Хмельницькому. Фото: з архіву

Хмельницький знову прийме чемпіонат України з водно-моторного спорту

23-24 липня на Південному Бузі з боку міського пляжу найкращі водні гонщики розіграють нагороди другого етапу. Щоправда, за календарем, Хмельницький мав прийняти останній – третій етап першості, але через певні проблеми в Іллічівську – місто, в якому мав відбутися перший етап, графік змагань був переглянутий і спортсмени розпочали сезон в Черкасах, після яких зберуться в Хмельницькому.

За перемогу у другому етапі змагатимуть представники восьми областей , які на своїх човнах з різноманітними за потужністю двигунами «різатимуть» невеликі хвилі Південного Бугу протягом двох днів. І, що найцікавіше, серед фаворитів на перемогу в другому етапі є хмельничани. Зокрема, Євген Покатило, який в класі моточовнів «СН-250» у Черкасах здобув «бронзу» та Олександр Остапов, який в класі глісерів «Р-2000» на першому етапі був другим. До речі, на такому глісері «ганяє» й Едуард Валєєв, який в 2009 році в Хмельницькому здобув перемогу на домашньому етапі, виступаючи в класі «Р-1500». Однак у Черкасах нашому спортсмену дещо не поталанило і він посів четверте місце.
 

Коментарі:

Тарас Лисиця 18.07.2011 10:28

Задолбали, хто разрешение на это дает, гудят мля, шум нереальный, там люди живут, пусть дуют загород и там шумят.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую