Волейбол: «Новатор» «віддав» лише одну партію

Спорт 2279

Відбулися матчі четвертого туру чемпіонату України в Суперлізі серед чоловіків

Хмельничани свої поєдинки проти харківської «Юридичної академії» проводили вдома. І першого ігрового дня волейболісти «Новатора» доволі швидко впоралися із суперником, здолавши гостей з рахунком 3:1 (25:15, 25:19, 29:27). Натомість сьогодні хмельничанам булло трохи важче. Перемігши у двох поспіль партіях - 25:14 та 26:24, «Новатор» поступився «Юридичній академії» у третьому сеті - 18:25. Але вже у четвертій партії підопічні Михайла Туркули до останнього боролися, щоб не переводити матч в овер-тайм та здолали суперника із рахунком 30:28!
Отже, здобувши шість очок у рідних стінах, хмельничани зберегли за собою третю сходинку в турнірній таблиці. У «Новатора» 16 очок, а у «Кримсоди», яка йде першою, 24 пункти. Із 20 балами другу сходинку посідає «Фаворит» із Лубен.
Наступні матчі хмельничани зіграють аж 2-3 грудня. «Новатор» у 5 турі зустрінеться в Чернігові із СВК «Буревісник»-ШВСМ – командою, яка посідає передостаннє місце в турнірній таблиці.