ye-logo.v1.2

Як зміниться хмельницький парк ім. Чекмана?

Суспільство 7671
Чи суттєво зміниться парк ім. Чекмана - дізнаємося після доопрацювання проекту реконструкції.
Чи суттєво зміниться парк ім. Чекмана - дізнаємося після доопрацювання проекту реконструкції.. Фото: panoramio.com

Проект реконструкції парку ім. Чекмана вражає, проте повністю втіленим не буде.

Проект капітального ремонту та благоустрою парку культури та відпочинку імені Чекмана на замовлення управління житлово-комунального господарства розробив львівський лісотехнічний університет. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.
Проте у розробників проекту та місцевої влади виявилися різні погляди на те, яким має бути парк відпочинку. Так, розробники запланували побудувати тут скейт-парк, конюшню з манежами і поле для міні-гольфу, а також облаштувати алеї, додати кілька бігових та велодоріжок, розчистити дерева і посадити квіти, а торгові точки розташувати у двох зонах.

Міська влада від пропозицій не у захваті.Приміром, мер пропонує замінити поле для гольфу на спортивний майданчик. Категорично проти кінного спорту його заступник. А начальник управління житлово-комунального господарства за те, щоб зрізати аварійні дерева.

Депутати міськради вважають, що парк, згідно з проектом, дуже перенавантажений об’єктами. І замість того, щоб змінювати все, краще просто відремонтувати те, що вже є. Проект занадто дорого обійдеться. Тому акцент роблять на реконструкції атракіонів і туалетів та на упорядкуванні зелених насаджень.

На всі роботи, заплановані з міського бюджету доведеться викласти до 15-ти мільйонів гривень.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую