ye-logo.v1.2

Ноутбук і телефон обійдуться позбавленням волі до трьох років

Суспільство 1855
Не встоявши перед спокусою, молодик обікрав товаришів.
Не встоявши перед спокусою, молодик обікрав товаришів.. Фото: mia.km.ua

У Кам'янець-Подільському 26-річний чоловік скористався неуважністю та безпечністю своїх товаришів та обікрав їх.

Ноутбук та мобільний телефон загадково зникли з квартири, яку винаймали два студенти. Про ситуацію розповіли в Управлінні МВС України у Хмельницькій області. У вихідний день один із них «чергував» на кухні, тож зранку вирушив на базар по продукти. У цей час інший хлопець ще солодко спав після нічної прогулянки.

Помітили зникнення техніки аж в обід. Після ретельного, але безрезультатного, обшуку квартири, хлопцям нічого не залишалося, як звернутися у Кам‘янець-Подільський міський відділ міліції по допомогу у розшуку вартісних речей.

Саме працівники міліції і встановили, коли і чому була вчинена крадіжка. Хлопець, який ходив на базар, просто забув зачинити за собою двері, саме у цей час в їх квартирі хтось побував. А за декілька днів перед слідчим представ і сам крадій — товариш потерпілих.

Того дня він завітав до своїх знайомих. Натиснув дзвінок квартири, потім смикнув за ручку дверей. У квартирі він одразу побачив мобільний, ноутбук і товариша, який спав. Недовго думаючи, схопив чуже, зачинив за собою двері та пішов додому.

Відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», чоловікові загрожує до 3 років позбавлення волі. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую