ye-logo.v1.2

Рятувальники впустили матір у квартиру до сина

Суспільство 2308
Рятувальники  за допомогою рятувальної мотузки і штурмової драбини з балкону 7-го поверху дістались до помешкання та відчинили двері зсередини.
Рятувальники за допомогою рятувальної мотузки і штурмової драбини з балкону 7-го поверху дістались до помешкання та відчинили двері зсередини.. Фото: km.mns.gov.ua

Протяг зачинив двері, залишивши маленьку дитину саму у квартирі.

У вихідні на пункт зв’язку МНС у Хмельницькому надійшло повідомлення від стурбованої жінки. Мешканка вийшла на хвилину з квартири викинути сміття, як у цей час вхідні двері у квартиру зачинилися, а всередині залишився її півторарічний син. Жінка проживає на 6 поверсі дев’ятиповерхового будинку, тож потрапити додому через вікно було неможливо. Про ситуацію повідомили в ТУМНС у Хмельницькій області.

Самостійно відчинити двері жінка не змогла, а дитина тим часом несамовито кричало. Тож вона і вирішила звернутися по допомогу до рятувальників.

Співробітники МНС негайно прибули на місце та за допомогою рятувальної мотузки і штурмової драбини з балкону 7-го поверху дістались до помешкання та відчинили двері зсередини.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую