ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

У Хмельницькому перевірили підвали (ВІДЕО)

Суспільство 1715

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Як помітили в ТУ МНС у Хмельницькій області, в період стрімкого похолодання традиційно зростає кількість пожеж, спричинених необережним поводженням з вогнем з метою обігріву.

Особливо гостро ця проблема постає у підвалах багатоповерхових будівель, де час від часу знаходять притулок особи без постійного місця проживання. Часто додають клопоту й самі ж мешканці багатоповерхівок, які захаращують підвальні приміщення старими речами та меблями. Цей мотлох, який з дня у день накопичується, може стати джерелом пожежі.

Аби запобігти продовженню сумної традиції, співробітники МНС спільно комунальниками та засобами масової інформації днями провели рейдову перевірку підвальних приміщень багатоквартирних житлових будинків Хмельницького. Як повідомили в ТУ МНС у Хмельницькій області, особливу увагу приділяли підвальнимх приміщень, де вже неодноразово виникали пожежі. Утім комунальники вчасно відреагували на зауваження вогнеборців та позакривали ці підвали. Проте під часі рейду виявляли і приміщення з вільним доступом. Одразу ж було вжито невідкладних заходів, аби перекрити туди доступ стороннім особам.

Під час рейду рятувальники також наполегливо рекомендували мешканцям будинків закривати доступ у підвальні та горищні приміщення на замки, оглядати їх на випадок зламу, прибрати звідти горючі матеріали тощо. Громадяни також отримували листівки попереджувального характеру з рекомендаціями щодо основних правил пожежної безпеки в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую