ye-logo.v1.2

У Росію на зустріч із земляками

Суспільство 1638
Фото: adm.km.ua

Делегація від Хмельницької області відвідала Москву в рамках культурної співпраці.

Приводом для таких відвідин стало запрошення регіональної громадської організації “Земляцтво вихідців із Хмельницької області ” під керівництвом Михайла Тимошишина на сімейний вечір (Вечорницi). У Хмельницькій ОДА розповіли, що нашу область у Російській Федерації представляли заступник голови обласної державної Леонід Гураль, заступник голови – керівник апарату адміністрації Лілія Бернадська, представники місцевого самоврядування, бізнесу, народна артистка України співачка Марічка Ясиновська, народний аматорський фольклорно – етнографічний ансамбль “Бабине літо” (смт.Чемерівці).
У святковому заході взяли також участь представники уряду Московської області та президент об’єднання українців з Хмельницької області в США “Хмельниччина” Інна Вітюк.

Важливим поштовхом до більш тісної міжнародної співпраці стала Угода про соціально-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво між Хмельницькою обласною державною адміністрацією України та Урядом Московської області Російської Федерації, яку на початку 2011 року підписали голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха та губернатор Московської області Борис Громов.

Перебуваючи у Москві, делегація відвідала Культурний центр України – незамінне місце для всіх, хто цікавиться життям та культурою нашої країни, який розпочав свою роботу 1993 року, та Будинок Української Книги на Арбаті, найстарішій вулиці Москви.

За словами Лілії Бернадської, наші артисти в Росії отримали визнання. “До прикладу, творчий колектив “Бабине літо” порівняли із етнічним ансамблем «Буранівські бабусі». Наш ансамбль отримав пропозицію щодо запису їх концерту на “Першому каналі” у Москві.” – зазначила вона.
Від імені голови облдержадміністрації Василя Ядухи представникам Земляцтва були вручені нагрудні знаки "75 років Хмельницькій області" та відзнаки облдержадміністрації.

До речі, з моменту створення Земляцтва, до його складу увійшли понад 300 осіб, які проживають в Москві. Це державні діячі, керівники і заступники керівників різного рівня державних установ і комерційних структур, відомі діячі науки та мистецтва, генерали, офіцери та ветерани силових структур та інші особи. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую