ye-logo.v1.2

Напиши листа Славкові Хоробрику (ФОТО)

Суспільство 2365
Фото: mia.km.ua

Не Дідові Морозу і не Санта Клаусу, а своєму доброму другові, якого кожен бачив і вітався з ним за рук,у — Славкові Хоробрику пишуть листи і малюють малюнки школярі Хмельниччини.

Упродовж року Славко відвідав чи не усі школи Хмельницького, побував у багатьох районних центрах, заглянув і у віддалені села області, а також супроводжував наших ЮІРівців у подорожі до дитячого табору «Артек».

І от минуло зовсім мало часу, як до міліції почали звертатися вчителі із запрошеннями для Славка Хоробрика. Як повідомляє Управління МВС України у Хмельницькій області, діти просто завалили їх листами, адресованими улюбленому героєві.

Тож Славко не міг проігнорувати очікувань своїх юних друзів і знову вирушив до школи.

Цього разу пощастило учням навчально-виховного комплексу № 10 міста Хмельницького. Близько місяця тому оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Хмельницькій області Ігор Возій проводив тут профілактичні уроки і подарував школярам іграшкового міліціонера, який став тут почесною відзнакою для найкращого класу.

На чергову зустріч майор міліції завітав уже не сам, а зі справжнім Славком Хоробриком. Дітки навперебій ділилися із правоохоронцями враженнями від книги про пригоди казкового хлопчика-міліціонера, а також подарували гостям добрячу кіпу барвистих малюнків. Міліціонери теж прийшли не з пустими руками: кожен школяр отримав яскравий брелок, який нагадуватиме їм про безпечну дорогу до школи. А на завершення зустрічі відбулась урочиста церемонія передачі Славком Хоробриком правоохоронного символу найкращому класу школи. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую