ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

На ХАЕС завершилась кількаденна міжнародна зустріч

Суспільство 1440
Фото: hmelnyckiy.com

Вона була присвячена обміну досвідом експлуатації АЕС в світлі уроків аварії на АЕС Фукусіма.

Міжнародна робоча зустріч «Обмін новітнім досвідом експлуатації АЕС в світлі висновків і уроків після аварії на АЕС Фукусіма», яка проводиться в рамках проекту «Обмін науково-технічним досвідом між Німеччиною і державами СНД, Прибалтики, Центральної і Східної Європи, а також Середньої Азії. розпочалася 3 грудня і завершилася учора. ПРо це повідомляє "Енергоатом".

Організатори робочої зустрічі – провідна німецька експертна організація GRS спільно з національним регулюючим органом України – державною інспекцією ядерного регулювання України. В зустрічі, разом з представниками регулюючих органіввзяли участь представники експлуатуючих організацій Німеччини, Росії, України, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Узбекистану. Метою зустрічі був обмін досвідом та створення спільних баз даних в галузі ядерної безпеки і фізичного захисту.

Головним завданням робочої зустрічі стало сприяння та інтенсифікація обміну міжнародним досвідом і інформацією між представниками регулюючих органів та фахівцями ядерної енергетики в області безпеки ядерних установок. Учасники зустрічі, зокрема, розглянули аналіз проведення і результати стрес-тестів, ознайомилися із заходами, які здійснено на ядерних установках після аварії на АЕС Фукусіма, як конкретний приклад захисту від зовнішніх дій німецька сторона представила захист енергоблоків АЕС від можливої авіакатастрофи.

Представник німецької експертної організації Ансгар Восвинкель подякував адміністрації Хмельницької АЕС за допомогу в організації проведення робочої зустрічі і підкреслив, що - «Безпека понад усе» - приоритет у діяльності всіх світових об’єктів атомно-примислового комплексу. Атомна енергетика і в майбутньому залишатиметься серйозною частиною енергетичного балансу. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую