ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Ярмолинецький район повністю газифіковано

Суспільство 2103
Фото: novosti-n.mk.ua

Це вже восьмий повністю газифікований район Хмельниччини.

«Село Іванівка ще донедавна залишалося єдиним негазифікованим селом Ярмолинецького району. Його жителі чекали газу більше 20 років. І сьогодні ми святкуємо спільну перемогу. Можна по різному говорити щодо газифікації населених пунктів, проте, дивлячись в очі людям, коли ми запалюємо від села до села цей блакитний вогник, і люди відчувають блага цивілізації, я переконаний, що ми на правильному шляху», - сказав голова облдержадміністрації Василь Ядуха під час урочистостей. Окрім Ярмолинецького стовідсотково газифіковані села, за виключенням кількох, де є недоцільним проведення газу, Віньковецького, Городоцького, Чемеровецького, Волочиського, Хмельницького, Красилівського, Теофіпольського районів.
Як інформує Хмельницька ОДА, в області нараховується 1451 населений пункт, газифікації підлягають 1328 – ті, де є можливість і перспектива постачання природного газу. За темпами газифікації область за 2012 рік є чи не найкращою в державі, адже вже газифіковано на сьогоднішній день 82% населених пунктів, а в середньому по Україні 49%. 
«Не дивлячись ні на що, впродовж трьох років вжито усіх заходів, аби залучити 122 мільйона гривень на газифікацію населених пунктів нашої області. 72 мільйони – кошти НАК «Нафтогаз України» і близько 50 мільйонів – ПАТ «Хмельницькгаз». Газифіковано 265 населених пункти, прокладено майже півтори тисячі кілометрів трубопроводів», - підкреслив Василь Ядуха.
Багато робіт зроблено в ряді інших районів. Найбільше проблем, за словами голови адміністрації, на півночі – це Полонський, Ізяславський, Шепетівський, Летичівський та Славутський райони. Цьогоріч цим районам приділятиметься особлива увага. Продовжуватиметься газифікація Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького , Новоушицького районів, де ступінь газифікації сягає 50%-70%.
Очільник краю поділився амбітними планами на 2013 рік: «Уже сьогодні є напрацювання щодо газифікації 171 населеного пункту по системі НАК «Нафтогаз України». Для цього потрібно прокласти 715 кілометрів газових мереж. За кошти ПАТ «Хмельницькгаз» плануємо побудувати ще 14 кілометрів газових мереж, аби з газом були жителі 4 населених пунктів Дунаєвецького району. Люди у нас скрізь однакові, території усі рівні, просто бувають різні умови, темпи підготовки документації, різне бажання самих жителів. Ми поставили перед собою задачу, і люди цього заслуговують, щоб газ був в усіх селах в найближчі два роки, і щоб Хмельниччина увійшла в першу п’ятірку регіонів, які стовідсотково газифіковано», - резюмував Василь Ядуха. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую