ye-logo.v1.2

Світлана Суха: “Бюстгальтер — це друг, який завжди “підтримає”

Суспільство 4243
автора
Фото: автора

Коли прилавки магазинів радують око просто неймовірним асортиментом спідньої білизни, вельми актуальним стає питання, що ж з усієї цієї пишноти обрати?

Адже ні для кого не секрет, що правильно підібрана білизна не лише збереже ваше здоров'я, але й приховає всі можливі недоліки у фігурі та підкреслить її переваги. Майстер із пошиття спідньої білизни Світлана Суха запевняє, що якісного бюстгальтера жінка не помічає: він не сповзає, не тисне й не розтягується. І така добротна річ не може бути дешевою.

- Бюстгальтер називають головною деталлю жіночого туалету. На що ж звернути увагу при його купівлі?
- Бюстгальтер, без перебільшення, є найнадійнішим другом жінки, який завжди “підтримає”. Кожна модель складається, як мінімум, із 23 конструктивних елементів! Якщо ви обираєте декоративні моделі, то зверніть увагу на спосіб кріплення елементів - всі бантики, защіпки, пір'ячко і стрази повинні бути надійно пришиті, але не мають при цьому дряпати або натирати шкіру. У трусиках повинна бути бавовняна вставка, а білизна для повсякденного носіння має бути виготовлена з натуральних матеріалів. Зверніть увагу, щоб всі шви були рівними й не опуклими. Нитки, які стирчать, та грубо підігнута тканина будуть натирати шкіру й викличуть неприємні відчуття. Бретельки бюстгальтера мають бути не занадто жорсткими, але й не зовсім м'якими, оскільки можуть швидко розтягнутися. До речі, вони мають бути добре відрегульовані. Щоб перевірити це, треба впевнитися, що під бретельками з легкістю розміщуються два пальці. В чашечці не повинно залишатися вільного місця. Якщо воно є - потрібно обрати розмір трохи менший. Подивіться в дзеркало - задня й передня частини бортика повинні знаходитися на одному рівні із застібкою. Спустіть бретельки: якщо ліфчик підібраний правильно, чашки залишаться на місці. Приміряючи бюстгальтер, застебніть його на середній гачок - саме це положення вважається правильним. Не варто “купуватися” на низькі ціни в дешевих магазинчиках. Як правило, вони не пропонують якісний товар. Хороша річ не може коштувати дешево, адже у її вартість входять вдало розроблені лекала, якісна гнучка фурнітура, тканини (вовна, шовк, атлас) плюс робота кравців і технологів. Бюстгальтери, які продаються на базарах по 30-40 гривень, мають ламкі застібки, дешеву гумку та неякісну фурнітуру. Їхня форма втрачається через поганий крій. Менше 300 гривень “правильний” бюстгальтер не може коштувати.

- Як правильно підібрати білизну, щоб зберегти здоров’я, а також підкреслити принади фігури та приховати недоліки?
- Найбезпечнішими й приємними до тіла зі штучних матеріалів вважаються лайкра і поліамід, крім того, вони достатньо зносостійкі й несхильні до линяння. Правильний вибір “бюста” починається з визначення розміру. Тому не полінуйтеся перед покупкою зайвий раз поміряти об’єм грудей, бо від цього залежатиме, як сидітиме на вас річ. Для дівчат струнких і худорлявих підійдуть невеликі бюстгальтери з мініатюрними, але обов’язково цупкими лямочками. Огрядним жінкам краще обирати форму “балконет” (моделі, в яких чашечки з’єднані широким і високим станком). Така деталь підтримуватиме груди. “Балконет” підійде і молодим мамам. Якщо у вас великі груди, а самі ви мініатюрні, уникайте бюстгальтерів із тонких нееластичних тканин з вузькими бретельками й чашками без кісточок. Пам'ятайте, що ваші груди повинні “стояти”, а не “лежати” на животі. Широкі бретелі також приховають складки на боках. Щоб такі моделі не виглядали грубо, їх прикрашають квітами або мереживом. “Балконет” вважають ідеальним під одяг із глибоким вирізом. “Пуш-ап” — модель, яка підіймає бюст. Декольтовані речі з такою білизною виглядають елегантно й звабливо.

- Чи існує мода на білизну?
- Так, звісно. Хіт літнього сезону — це білизна яскравих кольорів: рожева, лимонна, бузкова. Також неабиякою популярністю користуються стрази та мереживо. Сучасні технології дозволяють виготовляти бюстгальтери з різних матеріалів і різними способами. Так нещодавно з'явилася безшовна білизна, яка ідеальна для створення ілюзії її відсутності. Вона актуальна у літній період. Але такі ліфчики не підходять для щоденного використання. Вони не створені для активного способу життя, не підтримують груди, тому не перешкоджають розтягуванню шкіри й можуть стати причиною деформації форми грудей.

- Як правильно прати спідню білизну?
- Краще за все робити це вручну, особливо, якщо ваше “спіднє” виготовлено з дорогих і делікатних матеріалів. Пральна машина може порвати мереживо, погнути кісточки. Якщо ви, все ж таки, волієте користуватися “автоматом”, то краще класти білизну в спеціальний мішечок для прання і виставляти делікатний режим. І ніякого сушіння в машинці! Порошок для прання білизни краще брати дитячий - він м'який і не містить алергенів. Якщо ж ви не вдома, скористайтеся... шампунем. Пам'ятайте, що прати білизну з відбілювачем не можна - він руйнує еластан і взагалі псує тканину. Є особливі вимоги й до води. Прати бюстгальтери краще в теплій воді, а не в гарячій. Якщо це коригуюча білизна або білизна з шовку, потрібна майже холодна вода. Не викручуйте в жодному разі! Просто злегка відтисніть білизну й гарненько розправте. Сушити ж цю інтимну деталь гардеробу краще в тіні, а не на сонці.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую